Telefon
WhatsApp

İade Politikası

Ürün İade Ve Değişim Koşulları

Online sitemiz üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde müşterilerimiz mesafeli satış sözleşmesi gereği 7 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir. Alıcının ürünü teslim aldığı tarihten itibaren iade talebi için yedi (7) gün içerisinde WhatsApp, Telefon destek bölümünden satıcı ile iletişim kurması gerekmektedir. Ürün iade işlemleri, ürünün ekiplerimiz tarafından incelenmesi yapıldıktan sonra başlatılır. İade veya değişim sürecindeki kargo masrafı ve gönderi sorumluluğu müşteriye aittir.

İade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. İade edilmesi istenen ürünün kutusu, ambalajı, etiketi ve faturasının, varsa promosyon/hediye ürün (paket içeriğinde gönderilen her şey), ürün ile birlikte eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi gerçekleştirilemez; böyle bir durumda ürün kabul edilmeyerek geri gönderilir. 

Ambalajı tahrip edilmiş, kullanılmış, üzerinde kişiye özel değişiklik yapılmış (Bütün yüzük modellerimiz standart ölçülerdedir. Eğer orjinal ölçüde istemez iseniz yani herhangi bir yüzük ölçüsü seçerseniz, yüzük de tadilat yapılacağı için orjinalliği bozulmuş olacaktır) bu şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki WhatsApp, Telefon destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.