Telefon
WhatsApp

Sıkça Sorulan Sorular

samlierdogan.com'dan alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmemektedir. Fakat üyelerimize, yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olma ayrıcalığını sunuyoruz. samlierdogan.com’a üye olmak için tıklayınız.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması sizi yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan hakkında bilgilendirmenin yanı sıra size özel teklifler geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya şifrenizi unuttuysanız Üye Girişi bölümünden şifremi unuttum yönlendirmesine tıklayınız

Türkiye'nin her yerinden samlierdogan.com’ u ziyaret edip seçtiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. 

Kargo teslimat süresi ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı özel tasarım ürünlerimizin hazırlanması, ölçülerinin ayarlanması gibi unsurlar kargo süresini etkilemektedir. Bizlere Whatsapp ve Telefon üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz

Siparişinizin kargoya teslim edildiği gün, kargo şirketiniz ve kargo takip numaranız e-posta adresinize otomatik olarak gönderilmektedir. Siparişinizin durumunu samlierdogan.com veya size gönderilen kargo takip numarası ile ilgili kargo şirketinin web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Kredi Kartı tüm Mastercard ve Visa kredi kartlarınızla alışveriş yapabilirsiniz. 

Havale / EFT Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. 1 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

Havale veya EFT ile yapılan alışverişlerde havale dekontunun tarafımıza e-mail veya faks ile iletilmesi gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapılan alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz güvenliğiniz için hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmamakta ve kart bilgileriniz kaydedilmemektedir.